UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wśród tych śmieci chodzą dzieci! 18.09.2018 i co się zmieniło NIC!!! za jakiś czas gazetka napisze znowu kolejny artykulik i co i NIC. A ja od ponad 40 lat żyję w tym mieście i znam to miejsce bo na ryby chodzę po drugiej stronie pod wierzbami posiedzieć. NIC a NIC się nie zmieniło od dawien dawna