UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I też apel do miejscowej żulji, że jak chleją piwo na wodospadzie rzeki Kumiela przy ul. Kościuszki to niech nie rozbijają butelek o kamienie tylko je zostawią całe. Ja ja posprzątam. Tak jak robię to od dłuższego czasu.
J2333