UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I też apel do miejscowej żulji, że jak chleją piwo na wodospadzie rzeki Kumiela przy ul. Kościuszki to niech nie rozbijają butelek o kamienie tylko je zostawią całe. Ja ja posprzątam. Tak jak robię to od dłuższego czasu.

J2333

Anuluj