UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

straż miejska boi się tam podejść bo te agresywne szczyle jeszcze coś im zrobią a po wszystkim rodzice będą straszyć prawnikami. Więc wolą udawać że nie widzą wlepiać mandaty za złe parkowanie i czepiać się o brak maseczki na nieistniejącego wirusa