UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
straż miejska boi się tam podejść bo te agresywne szczyle jeszcze coś im zrobią a po wszystkim rodzice będą straszyć prawnikami. Więc wolą udawać że nie widzą wlepiać mandaty za złe parkowanie i czepiać się o brak maseczki na nieistniejącego wirusa