Wybrany wątek opinii

zaraz się znajdą głosy KTO ZA TO ZAPŁACI !!! więc dalej syf i kiła a miasto ma to gdzieś dopiero jak sprzedadzą działkę w prywatne ręce to będzie porządek
(2020.07.23)
Zrobić monitoring! Przypilnować, dopier. .. .. ć kilka stówek jednemu, drugiemu (no i ma posprzątać)i będzie spokój. A potem wystarczy atrapa kamerki, niech myśli jeden z drugim że jest obserwowany
(2020.07.23)
Plus kilka tabliczek, ,TEREN MONITOROWANY''
(2020.07.23)
Powrót do komentarzy