Wybrany wątek opinii
zaraz się znajdą głosy KTO ZA TO ZAPŁACI !!! więc dalej syf i kiła a miasto ma to gdzieś dopiero jak sprzedadzą działkę w prywatne ręce to będzie porządek
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Zrobić monitoring! Przypilnować, dopier. .. .. ć kilka stówek jednemu, drugiemu (no i ma posprzątać)i będzie spokój. A potem wystarczy atrapa kamerki, niech myśli jeden z drugim że jest obserwowany
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Plus kilka tabliczek, ,TEREN MONITOROWANY''
Do moderacji
Odpowiedz
4
0