UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

straż miejska boi się tam podejść bo te agresywne szczyle jeszcze coś im zrobią a po wszystkim rodzice będą straszyć prawnikami. Więc wolą udawać że nie widzą wlepiać mandaty za złe parkowanie i czepiać się o brak maseczki na nieistniejącego wirusa


Anuluj