UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Twarze PO od wielu, wielu lat wciąż te same. Od lat na jedynkach list wyborczych. Dumni elblążanie na nich głosują. Jest pięknie.
Twarze PO od wielu, wielu lat wciąż te same. Od lat na jedynkach list wyborczych. Dumni elblążanie na nich głosują. Jest pięknie.