Wybrany wątek opinii
Pan Wcisła bardzo chce zagrabić Elbląg, jeśli ktoś wierzy że dobro miasta leży mu na sercu, to czas najwyższy żeby przejrzał na oczy, Elbląg staje się miastem umierającym, dzięki takim włodarzom
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
to zwykły nierób i lanser, szkodnik miasta, za 3 miliony z podatków wyremontował sobie hangar dla swojej łódeczki i swoich kolesi!
Do moderacji
Odpowiedz
9
0