UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ty co tak bronisz tych niemcow, dziadek tez byl z Wermachtu ? - zapamietaj maly czlowiwczku, to czego dokonali szwabskie mor. .. y na naszym narodzie nie mozna wymazac z pamieci, precz z nimi na zawsze, bo jak swiat switem nigdy niemiec nie bedzie nam bratem. niemiec koniecznie z malej, bo nie zasluguje na zaden szacunek.
Wz- ta