UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to zwykły nierób i lanser, szkodnik miasta, za 3 miliony z podatków wyremontował sobie hangar dla swojej łódeczki i swoich kolesi!
to zwykły nierób i lanser, szkodnik miasta, za 3 miliony z podatków wyremontował sobie hangar dla swojej łódeczki i swoich kolesi!