Wybrany wątek opinii
Jacy oni są żałośni :D A jeszcze bardziej zalosni są Ci, którzy na nich glosowali, macie co chcieliście, płacz urzędników bo kasa pusta i brakuje na premię, winą obarczaja oczywiście nie siebie tylko Kaczora haha jak mi brakuje kasy to pracuje, A nie zwalam wine na kogoś innego nieudacznicy
Do moderacji
Odpowiedz
135
33
@A.Boczek - zalosni sa i spisuja sie wysmienicie, sa gwarantem ze PIS rzadzi i bedzie rzadzil, z jednej strony odwracaja nasza uwage a z drugiej ktos nam siega do kieszeni, niech was szlaq jasny trafi krew nagla zaleje
Do moderacji
Odpowiedz
29
28
@A.Boczek - Kasy nie ma panie Missan? To zredukować jeden etat vicka.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1