Wybrany wątek opinii
PiS PO jedno zło
Do moderacji
Odpowiedz
50
58
Panie Michale Missan trzeba dobrze rządzić budżetem miasta, a nie trwonić do własnych kieszeni
Do moderacji
Odpowiedz
60
6
Twarze PO od wielu, wielu lat wciąż te same. Od lat na jedynkach list wyborczych. Dumni elblążanie na nich głosują. Jest pięknie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Nie tylko twarze ale i myślenie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1