Wybrany wątek opinii

PiS PO jedno zło
(2020.07.09)
Panie Michale Missan trzeba dobrze rządzić budżetem miasta, a nie trwonić do własnych kieszeni
(2020.07.09)
Twarze PO od wielu, wielu lat wciąż te same. Od lat na jedynkach list wyborczych. Dumni elblążanie na nich głosują. Jest pięknie.
(2020.07.10)
Nie tylko twarze ale i myślenie.
myk (2020.07.10)
Powrót do komentarzy