UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ty co tak bronisz tych niemcow, dziadek tez byl z Wermachtu ? - zapamietaj maly czlowiwczku, to czego dokonali szwabskie mor. .. y na naszym narodzie nie mozna wymazac z pamieci, precz z nimi na zawsze, bo jak swiat switem nigdy niemiec nie bedzie nam bratem. niemiec koniecznie z malej, bo nie zasluguje na zaden szacunek.

Wz- ta