A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bojkotujcie mecze !!!
Czy ktoś wie jaka jest procedura żeby po prostu przegonić tego niby prezesa, kto o tym decyduje, czy tylko zarząd? Już chyba czas za te kpiny z prawdziwych kibiców!
W klipe na pole nie ma boisko.
Wroblewski chce przedszkole na zatorzu za 10 mln stawiac a nie ma paru groszy na Olimpie. Wstyd i pomylone priorytety. Na co komu przedszkole w wyludnionym miescie emerytow?
Jak można na własne życzenie rozmontować dobrze grający klub walczący o awans? Po co ma grać w lidze klub bez ambicji? Żeby spokojnie zarobili sobie prezes i działacze i jacyś zaprzyjaźnieni menadżerowie ogórkowych juniorów? Arteniuk dobrze wyjaśnił to towarzystwo.
Żebrzesz o kasę na dzieciaki z Akademii a co zrobiłeś z kasą co rodzice płacili rozlicz się wielki prezesie a późnie żebrakiem bądź.
@master - Na szczęście to nie ty papraku decydujesz o tym, kto co chce robić z własnymi pieniędzmi we własnym życiu. Jak ktoś kupił karnet przed tą całą hecą z koronawirusem, to normalne, że na Olimpię chodzi, nawet po zwolnieniu Noconia.
@Zdzichu Marynarz - Pozdrawiam Marynarz, taka prawda.
Tak wiecie zastanawiam sie, czy tą grupka najbardziej zagorzałych kibiców z łuku ma jakieś układy o "nie agresji"z obecny prezesem ze głośno nie wyraża swojego sprzeciwu wobec sytuacji jaka panuje w klubie?
Naprawdę nie rozumiem całej sytuacji, a i jeszcze jedno minuta ciszy za Wielbłąda po informacji spikera słychać byĺo "wstawać k. .. .y, no chłopie czy ty masz jeszcze odrobine człowieczeństwa w sobie.
Wstyd