70
27.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bojkotujcie mecze !!!
jimii (2020.06.27)

info

31  
  3
Czy ktoś wie jaka jest procedura żeby po prostu przegonić tego niby prezesa, kto o tym decyduje, czy tylko zarząd? Już chyba czas za te kpiny z prawdziwych kibiców!
rago (2020.06.27)
W klipe na pole nie ma boisko.
(2020.06.27)

info

8  
  2
Wroblewski chce przedszkole na zatorzu za 10 mln stawiac a nie ma paru groszy na Olimpie. Wstyd i pomylone priorytety. Na co komu przedszkole w wyludnionym miescie emerytow?
(2020.06.27)

info

24  
  6
Jak można na własne życzenie rozmontować dobrze grający klub walczący o awans? Po co ma grać w lidze klub bez ambicji? Żeby spokojnie zarobili sobie prezes i działacze i jacyś zaprzyjaźnieni menadżerowie ogórkowych juniorów? Arteniuk dobrze wyjaśnił to towarzystwo.
Referendum2020 (2020.06.27)

info

37  
  3
Żebrzesz o kasę na dzieciaki z Akademii a co zrobiłeś z kasą co rodzice płacili rozlicz się wielki prezesie a późnie żebrakiem bądź.
Ojciec (2020.06.27)

info

35  
  2
@master - Na szczęście to nie ty papraku decydujesz o tym, kto co chce robić z własnymi pieniędzmi we własnym życiu. Jak ktoś kupił karnet przed tą całą hecą z koronawirusem, to normalne, że na Olimpię chodzi, nawet po zwolnieniu Noconia.
KibiczProstej (2020.06.27)
@Zdzichu Marynarz - Pozdrawiam Marynarz, taka prawda.
Darek153 (2020.06.27)
Tak wiecie zastanawiam sie, czy tą grupka najbardziej zagorzałych kibiców z łuku ma jakieś układy o "nie agresji"z obecny prezesem ze głośno nie wyraża swojego sprzeciwu wobec sytuacji jaka panuje w klubie? Naprawdę nie rozumiem całej sytuacji, a i jeszcze jedno minuta ciszy za Wielbłąda po informacji spikera słychać byĺo "wstawać k. .. .y, no chłopie czy ty masz jeszcze odrobine człowieczeństwa w sobie.
(2020.06.27)
Wstyd
Bororo (2020.06.27)

info

16  
  2