UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak można na własne życzenie rozmontować dobrze grający klub walczący o awans? Po co ma grać w lidze klub bez ambicji? Żeby spokojnie zarobili sobie prezes i działacze i jacyś zaprzyjaźnieni menadżerowie ogórkowych juniorów? Arteniuk dobrze wyjaśnił to towarzystwo.
Referendum2020