UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@master - Na szczęście to nie ty papraku decydujesz o tym, kto co chce robić z własnymi pieniędzmi we własnym życiu. Jak ktoś kupił karnet przed tą całą hecą z koronawirusem, to normalne, że na Olimpię chodzi, nawet po zwolnieniu Noconia.

KibiczProstej