70
27.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jaka młodzież ? Żadnego 15 latka. Jeden 16 i nikogo nawet 17.A w wieku 19 to juz prawie 20 letni stary koń, jak nie potrafi u siebie nawet zremisować to niech lepiej da pograć innemu w Elblągu. Trener niech da odpocząć niektórym, bo jak będzie grał na siłę to zamęczy cały zespół i przegrają nawet z żeńską odmianą oldboj owiczek". Panie prezesie za ile wyceniacie taki sparing ?
muah (2020.06.27)

info

26  
  0
Ze względu na zawodników i włożoną w pracę klubu Olimpia Elbląg jako klub z honorem powinna zamknąć działalność, ewentualne w historyczny sposób można eksponować na łazienkowskiej w Wawie.
(2020.06.27)

info

10  
  3
Ciekawe, czy będą robić zbiórki na wyjazdy? - nich lepiej nigdzie nie jeżdżą, bo walkower, to tylko 3:0 w plecy!
(2020.06.27)

info

19  
  2
elbląska piłka nożna to dramat od lat, jak coś nie wychodzi to trzeba z tym skończyć a nie ciągnąć na siłe
(2020.06.27)
ujawnić statut !!!
(2020.06.27)
Ugoda między pewnymi kibicami A prezesem jest aż nadto widoczna. Czyli wszystko jest ok. Komu tak naprawdę przeszkadza Prezes, kilku, może kilkunastu osobom piszącym komentarze których pewnie Guminiak i tak nie czyta. Dopóki chodzicie na mecze to spodziewajcie nieudolność tego Prezesa. Potrzeba zdecydowanych kroków A nie pozorowanych ruchów. Z całym szacunkiem jak się do gry wpuszcza 16 latka któremu piłka odskakuje i nie zagrał meczu w 4 lidze od razu do 2 ligi to pytań nie mam. Rozumowski przed kontuzją kawał grajka dziś ma dynamikę jak wóz z węglem. Jak się dół tabeli pozbiera to rocznicę klubu będziemy świętować w 3 lidze.
Bno (2020.06.27)

info

4  
  1
paweł guminiak graj sobie sam jeśli masz nasz kibiców za 0
(2020.06.27)

info

5  
  1
Jak to napisałem i parę słów wsparcia dla naszego przewielebnego i zapytałem grzecznie o delegata to mi wywalili komentarz hehehehe. Pozdrawiam kolegę.
darek153 (2020.06.27)
To by było na tyle przyszłości - przys(złości)i używania w nazwie Elbląg. Różnica jest taka, że jakby przegrali naprawdę młodzicy, to mogą się rozwinąć.
p.s. (2020.06.27)

info

7  
  0
przyszło i nie wyszło
(2020.06.27)

info

4  
  1