A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jaka młodzież ? Żadnego 15 latka. Jeden 16 i nikogo nawet 17.A w wieku 19 to juz prawie 20 letni stary koń, jak nie potrafi u siebie nawet zremisować to niech lepiej da pograć innemu w Elblągu. Trener niech da odpocząć niektórym, bo jak będzie grał na siłę to zamęczy cały zespół i przegrają nawet z żeńską odmianą oldboj owiczek". Panie prezesie za ile wyceniacie taki sparing ?
Ze względu na zawodników i włożoną w pracę klubu Olimpia Elbląg jako klub z honorem powinna zamknąć działalność, ewentualne w historyczny sposób można eksponować na łazienkowskiej w Wawie.
Ciekawe, czy będą robić zbiórki na wyjazdy? - nich lepiej nigdzie nie jeżdżą, bo walkower, to tylko 3:0 w plecy!
elbląska piłka nożna to dramat od lat, jak coś nie wychodzi to trzeba z tym skończyć a nie ciągnąć na siłe
ujawnić statut !!!
Ugoda między pewnymi kibicami A prezesem jest aż nadto widoczna.
Czyli wszystko jest ok.
Komu tak naprawdę przeszkadza Prezes, kilku, może kilkunastu osobom piszącym komentarze których pewnie Guminiak i tak nie czyta.
Dopóki chodzicie na mecze to spodziewajcie nieudolność tego Prezesa.
Potrzeba zdecydowanych kroków A nie pozorowanych ruchów.
Z całym szacunkiem jak się do gry wpuszcza 16 latka któremu piłka odskakuje i nie zagrał meczu w 4 lidze od razu do 2 ligi to pytań nie mam.
Rozumowski przed kontuzją kawał grajka dziś ma dynamikę jak wóz z węglem.
Jak się dół tabeli pozbiera to rocznicę klubu będziemy świętować w 3 lidze.
paweł guminiak graj sobie sam jeśli masz nasz kibiców za 0
Jak to napisałem i parę słów wsparcia dla naszego przewielebnego i zapytałem grzecznie o delegata to mi wywalili komentarz hehehehe. Pozdrawiam kolegę.
To by było na tyle przyszłości - przys(złości)i używania w nazwie Elbląg. Różnica jest taka, że jakby przegrali naprawdę młodzicy, to mogą się rozwinąć.
przyszło i nie wyszło