UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żebrzesz o kasę na dzieciaki z Akademii a co zrobiłeś z kasą co rodzice płacili rozlicz się wielki prezesie a późnie żebrakiem bądź.

Ojciec

Anuluj