UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@master - Na szczęście to nie ty papraku decydujesz o tym, kto co chce robić z własnymi pieniędzmi we własnym życiu. Jak ktoś kupił karnet przed tą całą hecą z koronawirusem, to normalne, że na Olimpię chodzi, nawet po zwolnieniu Noconia.

KibiczProstej

Anuluj