UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@master - Na szczęście to nie ty papraku decydujesz o tym, kto co chce robić z własnymi pieniędzmi we własnym życiu. Jak ktoś kupił karnet przed tą całą hecą z koronawirusem, to normalne, że na Olimpię chodzi, nawet po zwolnieniu Noconia.
KibiczProstej