UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak wiecie zastanawiam sie, czy tą grupka najbardziej zagorzałych kibiców z łuku ma jakieś układy o "nie agresji"z obecny prezesem ze głośno nie wyraża swojego sprzeciwu wobec sytuacji jaka panuje w klubie? Naprawdę nie rozumiem całej sytuacji, a i jeszcze jedno minuta ciszy za Wielbłąda po informacji spikera słychać byĺo "wstawać k. .. .y, no chłopie czy ty masz jeszcze odrobine człowieczeństwa w sobie.


Anuluj