UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak wiecie zastanawiam sie, czy tą grupka najbardziej zagorzałych kibiców z łuku ma jakieś układy o "nie agresji"z obecny prezesem ze głośno nie wyraża swojego sprzeciwu wobec sytuacji jaka panuje w klubie? Naprawdę nie rozumiem całej sytuacji, a i jeszcze jedno minuta ciszy za Wielbłąda po informacji spikera słychać byĺo "wstawać k. .. .y, no chłopie czy ty masz jeszcze odrobine człowieczeństwa w sobie.