UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś wie jaka jest procedura żeby po prostu przegonić tego niby prezesa, kto o tym decyduje, czy tylko zarząd? Już chyba czas za te kpiny z prawdziwych kibiców!
rago
Czy ktoś wie jaka jest procedura żeby po prostu przegonić tego niby prezesa, kto o tym decyduje, czy tylko zarząd? Już chyba czas za te kpiny z prawdziwych kibiców!
rago