UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś wie jaka jest procedura żeby po prostu przegonić tego niby prezesa, kto o tym decyduje, czy tylko zarząd? Już chyba czas za te kpiny z prawdziwych kibiców!

rago

Anuluj