Wybrany wątek opinii
Cebula dalej jesteśmy w grze o 1 lige????? Hahahaha i gra naszej zdolnej młodzieży coraz bardziej się zazebia :D w następnym sezonie spadek na milion procent :(
Do moderacji
Odpowiedz
35
5
@Zdzichu Marynarz - Pozdrawiam Marynarz, taka prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2