Wybrany wątek opinii

Cebula dalej jesteśmy w grze o 1 lige????? Hahahaha i gra naszej zdolnej młodzieży coraz bardziej się zazebia :D w następnym sezonie spadek na milion procent :(
Zdzichu Marynarz (2020.06.27)
@Zdzichu Marynarz - Pozdrawiam Marynarz, taka prawda.
Darek153 (2020.06.27)
Powrót do komentarzy