UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wroblewski chce przedszkole na zatorzu za 10 mln stawiac a nie ma paru groszy na Olimpie. Wstyd i pomylone priorytety. Na co komu przedszkole w wyludnionym miescie emerytow?
Wroblewski chce przedszkole na zatorzu za 10 mln stawiac a nie ma paru groszy na Olimpie. Wstyd i pomylone priorytety. Na co komu przedszkole w wyludnionym miescie emerytow?