UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wroblewski chce przedszkole na zatorzu za 10 mln stawiac a nie ma paru groszy na Olimpie. Wstyd i pomylone priorytety. Na co komu przedszkole w wyludnionym miescie emerytow?


Anuluj