A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oby dolna czesc tabeli zaczela wygrywac i bedzie sraczka na koniec sezonu, zeby nie spasc z ligii. To bedzie beka 70 lecia tego klubu. Prezes kolejny rok nic nie zrobil.
Dawac Przybyle na trenera I zespoly. On taki fachowiec, a przy okazji taki uprzejmy do wszystkich, wiecznie usmiechniety i liczy aie ze zdaniem innych. Jemu po prostu sie to należy. On sie brzydzi karierowiczami. .. Och ten nasz cudowny Karolek. .. .
To już jest koniec. .. ..
dajcie młodym szansę bo wypisujecie glupoty az zal was czytać
Nie bedzie stadionu. Nie będzie piłki. To wszystko od dwóch lat jest robione przez Wróblewskiego i Borosa żeby rozp. .. dolic Olimpię. Za karę że się utrzymaliśmy dzięki Nocońiowi obcioł prezydent na Olimpię dotację z 50 do 25 %. Nie zmienia to faktu że wszystko jest robione z myślą o condonii A Olimpia na Moniuszki 4 liga. Nawet Kolosov bedzie grał u Borosa. Skanska przez 20 lat panoszyła się na placach budów w Elblągu a ten nawet palcem nie kiwnoł, żeby groszem sypneli na sport. Nie umie zarządzać miastem i wszystko zwala na rząd. Długu naj. .ał ze Słoniną i do dziś nie możemy z tego wyjść. Wybudowali Zakłady Mięsne na Mazurskiej 10-12 mln a ponoć sprzedali za 4 mln. Dlaczego nie zrobić pikiety pod UM. A jeżeli chodzi o prezesa. To powinien zająć się raczej akademią a prezesostwo zostawic komuś innemu. Który będzie miał inne spojrzenie na Olimpię. Dziśiaj Olimpia miała szansę postawic kropkę nad i jeżeli chodzi o utrzymanie grając zawodnikami którzy 30 czerwca robią rząd i spadają stąd.
Pokażmy Prezesowi że na kolejnym meczu będa tylko juniorzy i Cebula bez kibiców niech zobaczy co zrobił z kibicami z naszą drużyną
Szansa jedna na milion w ciągu tylu lat spuszczona w kanał jak wszystko po co bylo wiec to oświetlenie na 2 lige. Tak doborze im szło szkoda to marnowac
Trenera juz nie ma, druzyny juz nie ma. Mamy za to nowy klub: Mlodziezowy klub sportowy Olimpia. Calkiem fajny sposob na spokojne egzystowanie. Boiska za darmo, budynek klubowy za darmo, pilkarze (dzieci)za darmo i nie trzeba im placic pensji. Baaa, ci zawodnicy jeszcze sami placa za granie, kazdy przeciez przychodzi w wlasnym sponsorem (rodzic), kazdy z nich kupi sobie sam stroj pilkarski. Wychowankowie zagraja w klubie za grosze. Nie trzeba zabiegac o dodatkowych sponsorow. Darmowa kasa z miasta za rowoj mlodziezy. Praktycznie zero kosztow. I prezes szczesliwy i prezydent szczesliwy. .. .. Super! Chłopcy do bicia!
Widze po zdjeciach z meczu, ze naiwniakow w Elblagu jest masa. Najlepszy prezes klubu w Polsce zwalnia trenera, wystawia sam sklad i robi normalnych kibicow w balona, a reszta idzie i napycha mu jeszcze kieszen kasa za bilety. Banda poprancow
@robi - Dokładnie