70
27.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oby dolna czesc tabeli zaczela wygrywac i bedzie sraczka na koniec sezonu, zeby nie spasc z ligii. To bedzie beka 70 lecia tego klubu. Prezes kolejny rok nic nie zrobil.
wolf (2020.06.27)

info

40  
  3
Dawac Przybyle na trenera I zespoly. On taki fachowiec, a przy okazji taki uprzejmy do wszystkich, wiecznie usmiechniety i liczy aie ze zdaniem innych. Jemu po prostu sie to należy. On sie brzydzi karierowiczami. .. Och ten nasz cudowny Karolek. .. .
Leszek Ż (2020.06.27)

info

14  
  7
To już jest koniec. .. ..
Legia (2020.06.27)
dajcie młodym szansę bo wypisujecie glupoty az zal was czytać
(2020.06.27)
Nie bedzie stadionu. Nie będzie piłki. To wszystko od dwóch lat jest robione przez Wróblewskiego i Borosa żeby rozp. .. dolic Olimpię. Za karę że się utrzymaliśmy dzięki Nocońiowi obcioł prezydent na Olimpię dotację z 50 do 25 %. Nie zmienia to faktu że wszystko jest robione z myślą o condonii A Olimpia na Moniuszki 4 liga. Nawet Kolosov bedzie grał u Borosa. Skanska przez 20 lat panoszyła się na placach budów w Elblągu a ten nawet palcem nie kiwnoł, żeby groszem sypneli na sport. Nie umie zarządzać miastem i wszystko zwala na rząd. Długu naj. .ał ze Słoniną i do dziś nie możemy z tego wyjść. Wybudowali Zakłady Mięsne na Mazurskiej 10-12 mln a ponoć sprzedali za 4 mln. Dlaczego nie zrobić pikiety pod UM. A jeżeli chodzi o prezesa. To powinien zająć się raczej akademią a prezesostwo zostawic komuś innemu. Który będzie miał inne spojrzenie na Olimpię. Dziśiaj Olimpia miała szansę postawic kropkę nad i jeżeli chodzi o utrzymanie grając zawodnikami którzy 30 czerwca robią rząd i spadają stąd.
(2020.06.27)

info

32  
  6
Pokażmy Prezesowi że na kolejnym meczu będa tylko juniorzy i Cebula bez kibiców niech zobaczy co zrobił z kibicami z naszą drużyną
paulina1301 (2020.06.27)
Szansa jedna na milion w ciągu tylu lat spuszczona w kanał jak wszystko po co bylo wiec to oświetlenie na 2 lige. Tak doborze im szło szkoda to marnowac
(2020.06.27)

info

23  
  1
Trenera juz nie ma, druzyny juz nie ma. Mamy za to nowy klub: Mlodziezowy klub sportowy Olimpia. Calkiem fajny sposob na spokojne egzystowanie. Boiska za darmo, budynek klubowy za darmo, pilkarze (dzieci)za darmo i nie trzeba im placic pensji. Baaa, ci zawodnicy jeszcze sami placa za granie, kazdy przeciez przychodzi w wlasnym sponsorem (rodzic), kazdy z nich kupi sobie sam stroj pilkarski. Wychowankowie zagraja w klubie za grosze. Nie trzeba zabiegac o dodatkowych sponsorow. Darmowa kasa z miasta za rowoj mlodziezy. Praktycznie zero kosztow. I prezes szczesliwy i prezydent szczesliwy. .. .. Super! Chłopcy do bicia!
(2020.06.27)

info

39  
  4
Widze po zdjeciach z meczu, ze naiwniakow w Elblagu jest masa. Najlepszy prezes klubu w Polsce zwalnia trenera, wystawia sam sklad i robi normalnych kibicow w balona, a reszta idzie i napycha mu jeszcze kieszen kasa za bilety. Banda poprancow
master (2020.06.27)
@robi - Dokładnie
(2020.06.27)