A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Żal mi Ciebie czerwony robaku !!! Masz straszny hałas na strychu. .. pozostają jedynie wakacje w Tworkach bo na Frombork jest już za późno !!!!
Elblag jest czerwony i nigdy sie na pisowski nie zmienil. Zyja tu ludzie byli aparatczycy prl, mundorwi, sbecy, sedziowie prokuratorzy, ormowcy, i innej masci notable. Elita oraz ich potomkowie. Wynik ostatnich wyborow 73%, pokazuje, ze postkomuna w miescie ma sie dobrze.
@kicha - Jest tylko jeszcze jedna mozliwosc. Jestes bylym sbekiem, ktoremu pis slusznie zmniejszyl emeryture do poziomu normalnych ludzi. Ciesz sie, ze ja nie rzadze ja bym ci jeszcze bardziej obnizyl.
Emblong na swoją kładkę i wara czerwono - zielonej hołocie od przekopu !!!!
Pisowców należy pozbawić obywatelstwa polskiego
Kmiocie śmierdzący won tam gdzie twoje miejsce na wschód czerwony trolu !!!!
Szybciej POwców wysłać do niemiec, komuchów do Rosji albo Chin, PiSowców do Israela tu niech zostaną POLACY TYLKO
Kto tam będzie pływał? Winnetou swoim canoe?
@MieszkaniecEl - jak mantre powtarzaja info o przekopie ze buduja ale ze za pisu i dudy to juz tego nie wspominaja zeby na przyszlosc ktos czytajac o tym nie pamietal
Przecież nie ty bo cię nigdy nie będzie stać !!!