Wybrany wątek opinii
UWAGA! Wszyscy, ktorzy podpisuja sie jako zwiazani z Elblagiem, a sa przeciwko przekopowi to sa ruskie trole. Uwazajcie.
Do moderacji
Odpowiedz
29
9
@Moderator. - 1.Jestem elblążaninem od urodzenia, jestem przeciwko przekopowi i nie jestem ruskim trolem - cymbałku!
2.Jak powiedział jeden z twojej piSSowskiej ferajny - wsadź sobie lód w majtki. Cymbałku.
Do moderacji
Odpowiedz
11
16
@kicha - Jest tylko jeszcze jedna mozliwosc. Jestes bylym sbekiem, ktoremu pis slusznie zmniejszyl emeryture do poziomu normalnych ludzi. Ciesz sie, ze ja nie rzadze ja bym ci jeszcze bardziej obnizyl.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Typowy piSSowski dzban. Jest jeszcze wiele możliwości no ale nie ogarniasz - po prostu cymbałek.
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@kicha - Sam masz gładkie półkule mózgowe i labilność emocjonalna jak ta twoja Kichawa
Do moderacji
Odpowiedz
1
0