Wybrany wątek opinii

UWAGA! Wszyscy, ktorzy podpisuja sie jako zwiazani z Elblagiem, a sa przeciwko przekopowi to sa ruskie trole. Uwazajcie.
Moderator. (2020.06.26)
@Moderator. - 1.Jestem elblążaninem od urodzenia, jestem przeciwko przekopowi i nie jestem ruskim trolem - cymbałku! 2.Jak powiedział jeden z twojej piSSowskiej ferajny - wsadź sobie lód w majtki. Cymbałku.
kicha (2020.06.26)
@kicha - Jest tylko jeszcze jedna mozliwosc. Jestes bylym sbekiem, ktoremu pis slusznie zmniejszyl emeryture do poziomu normalnych ludzi. Ciesz sie, ze ja nie rzadze ja bym ci jeszcze bardziej obnizyl.
(2020.06.26)
Typowy piSSowski dzban. Jest jeszcze wiele możliwości no ale nie ogarniasz - po prostu cymbałek.
kicha (2020.06.26)
@kicha - Sam masz gładkie półkule mózgowe i labilność emocjonalna jak ta twoja Kichawa
Valdi don (2020.06.29)
Powrót do komentarzy