UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kicha - Jest tylko jeszcze jedna mozliwosc. Jestes bylym sbekiem, ktoremu pis slusznie zmniejszyl emeryture do poziomu normalnych ludzi. Ciesz sie, ze ja nie rzadze ja bym ci jeszcze bardziej obnizyl.


Anuluj