UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kicha - Jest tylko jeszcze jedna mozliwosc. Jestes bylym sbekiem, ktoremu pis slusznie zmniejszyl emeryture do poziomu normalnych ludzi. Ciesz sie, ze ja nie rzadze ja bym ci jeszcze bardziej obnizyl.
@kicha - Jest tylko jeszcze jedna mozliwosc. Jestes bylym sbekiem, ktoremu pis slusznie zmniejszyl emeryture do poziomu normalnych ludzi. Ciesz sie, ze ja nie rzadze ja bym ci jeszcze bardziej obnizyl.