UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag jest czerwony i nigdy sie na pisowski nie zmienil. Zyja tu ludzie byli aparatczycy prl, mundorwi, sbecy, sedziowie prokuratorzy, ormowcy, i innej masci notable. Elita oraz ich potomkowie. Wynik ostatnich wyborow 73%, pokazuje, ze postkomuna w miescie ma sie dobrze.


Anuluj