91
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko nie dajajcie przypadkiem wypocin waszej Fawory jurka motorówki. .. ..
(2020.06.26)

info

5  
  0
To ci twoj gooru putin kazal gadac?
(2020.06.26)
Czyli 100000tyś osób he he he, a ty do Mongolii. .. .
(2020.06.26)
Co by nie mówić, PIS jest konsekwentny w swoich działaniach i nie patrzą na jakieś zachcianki UE czy też zastrzeżenia Rosji. Pod tym względem mają u mnie bardzo duży PLUS i będę głosował na Dudę, na pohybel PO i ich kłamstwom.
45yhsrthjnz (2020.06.26)
Wow! Jak im to szybko idzie!
(2020.06.26)

info

12  
  1
@Elblążaninzeg - A ciebie mongolskiego. ..
(2020.06.26)
@45yhsrthjnz - I tak trzymać, na ten momemt nie ma lepszego kandydata.
(2020.06.26)
Czerwony komunistyczny Elblag, dobrze wpisuje sie w teczowa Polske. Po co nam rodzina, sprowadzic uchodzcow, oni beda sie rozmnazac przeciez. My korzystajmy z zycia. Elblag teczowy.
TylkoLGBT (2020.06.26)

info

10  
  15
A co potrzebujesz przeprawe na krazowniki, to bedzie rejon turystyczny jeszczr wiekszy niz w ZAKOPANYM.
Gabon (2020.06.26)
Aspekty polityczne zostawiam. .. .na przekór Rosji kopać kopać kopać !!!!!
(2020.06.26)