A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko nie dajajcie przypadkiem wypocin waszej Fawory jurka motorówki. .. ..
To ci twoj gooru putin kazal gadac?
Czyli 100000tyś osób he he he, a ty do Mongolii. .. .
Co by nie mówić, PIS jest konsekwentny w swoich działaniach i nie patrzą na jakieś zachcianki UE czy też zastrzeżenia Rosji. Pod tym względem mają u mnie bardzo duży PLUS i będę głosował na Dudę, na pohybel PO i ich kłamstwom.
Wow! Jak im to szybko idzie!
@Elblążaninzeg - A ciebie mongolskiego. ..
@45yhsrthjnz - I tak trzymać, na ten momemt nie ma lepszego kandydata.
Czerwony komunistyczny Elblag, dobrze wpisuje sie w teczowa Polske. Po co nam rodzina, sprowadzic uchodzcow, oni beda sie rozmnazac przeciez. My korzystajmy z zycia. Elblag teczowy.
A co potrzebujesz przeprawe na krazowniki, to bedzie rejon turystyczny jeszczr wiekszy niz w ZAKOPANYM.
Aspekty polityczne zostawiam. .. .na przekór Rosji kopać kopać kopać !!!!!