UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblag jest czerwony i nigdy sie na pisowski nie zmienil. Zyja tu ludzie byli aparatczycy prl, mundorwi, sbecy, sedziowie prokuratorzy, ormowcy, i innej masci notable. Elita oraz ich potomkowie. Wynik ostatnich wyborow 73%, pokazuje, ze postkomuna w miescie ma sie dobrze.