Wybrany wątek opinii
@Miś uszatek-pupil czerwonej hołty, ulubieniec otumanianych ideologią bolszewicką dzieci. Od razu widać kim jest twój idol, morały kończące każdy odcinek wypaliły piętno na twej psychice i logicznym myśleniu.
Do moderacji
Odpowiedz
10
25
Żal mi Ciebie czerwony robaku !!! Masz straszny hałas na strychu. .. pozostają jedynie wakacje w Tworkach bo na Frombork jest już za późno !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1