Wybrany wątek opinii
sami sobie odpowiedzcie co się musiało stać że taki czerwony ELBLĄG jak to mówicie zamienił się na pisowski. Ja bez większego problemu sobie odpowiedziałem za dużo. .. .tego i tamtego więc elektorat wybrał. Teraz do kogo macie pretensje? bo chyba tylko do siebie za tyle kłamstw, głupoty i przekrętów za wiele przelanej krwi w tym mieście z powodu czerwonych więc czemu takie wielkie zdziwienie? każdy uciskany chce zrzucić jarzmo uciskanego po temacie
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Elblag jest czerwony i nigdy sie na pisowski nie zmienil. Zyja tu ludzie byli aparatczycy prl, mundorwi, sbecy, sedziowie prokuratorzy, ormowcy, i innej masci notable. Elita oraz ich potomkowie. Wynik ostatnich wyborow 73%, pokazuje, ze postkomuna w miescie ma sie dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0