UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żal mi Ciebie czerwony robaku !!! Masz straszny hałas na strychu. .. pozostają jedynie wakacje w Tworkach bo na Frombork jest już za późno !!!!
Miś uszatek
Żal mi Ciebie czerwony robaku !!! Masz straszny hałas na strychu. .. pozostają jedynie wakacje w Tworkach bo na Frombork jest już za późno !!!!
Miś uszatek