Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze że prace idą w tak szybkim tempie !!!! Brawo Polska !!!! A dla czerwonej hołoty gest Kozakiewicza !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
107
43
@Miś uszatek - Czerwona, ciemna holota to pisowcy
Do moderacji
Odpowiedz
11
14
Kmiocie śmierdzący won tam gdzie twoje miejsce na wschód czerwony trolu !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
4