Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze że prace idą w tak szybkim tempie !!!! Brawo Polska !!!! A dla czerwonej hołoty gest Kozakiewicza !!!!!
Miś uszatek (2020.06.26)
@Miś uszatek - Czerwona, ciemna holota to pisowcy
(2020.06.26)
Kmiocie śmierdzący won tam gdzie twoje miejsce na wschód czerwony trolu !!!!
Miś uszatek (2020.06.26)
Powrót do komentarzy