Wybrany wątek opinii

Brawo prezydent Duda. Brawo Pis. Ma moj glos!
MieszkaniecEl (2020.06.26)
@MieszkaniecEl - Leki się skończyły?
PiSdeusz (2020.06.26)
@MieszkaniecEl - jak mantre powtarzaja info o przekopie ze buduja ale ze za pisu i dudy to juz tego nie wspominaja zeby na przyszlosc ktos czytajac o tym nie pamietal
(2020.06.26)
Powrót do komentarzy