91
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Moderator. - 1.Jestem elblążaninem od urodzenia, jestem przeciwko przekopowi i nie jestem ruskim trolem - cymbałku! 2.Jak powiedział jeden z twojej piSSowskiej ferajny - wsadź sobie lód w majtki. Cymbałku.
kicha (2020.06.26)
sami sobie odpowiedzcie co się musiało stać że taki czerwony ELBLĄG jak to mówicie zamienił się na pisowski. Ja bez większego problemu sobie odpowiedziałem za dużo. .. .tego i tamtego więc elektorat wybrał. Teraz do kogo macie pretensje? bo chyba tylko do siebie za tyle kłamstw, głupoty i przekrętów za wiele przelanej krwi w tym mieście z powodu czerwonych więc czemu takie wielkie zdziwienie? każdy uciskany chce zrzucić jarzmo uciskanego po temacie
(2020.06.26)
@MieszkaniecEl - Leki się skończyły?
PiSdeusz (2020.06.26)
@hgfd - Biedron akurat jest na tak. Jak pisać to prawdę.
Dax (2020.06.26)
Może pora wykupić recepty?
romero4 (2020.06.26)
@Siwy 1 - Zmniejsz dawkę. A przekop to gówno
lajman (2020.06.26)
Nie bądź śmieszny chłopie. Tego kanału do Elbląga nikt nigdy nie utrzyma. Nie stać Was na to
(2020.06.26)
@lajman - Dawka jaką ja pobieram zabiła by Cię leszczu
(2020.06.26)
Brawo Olsztyn j. .. .elblong PiS. Tylko PO
Siwy 1 (2020.06.26)
@Miś uszatek - Czerwona, ciemna holota to pisowcy
(2020.06.26)