A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Moderator. - 1.Jestem elblążaninem od urodzenia, jestem przeciwko przekopowi i nie jestem ruskim trolem - cymbałku!
2.Jak powiedział jeden z twojej piSSowskiej ferajny - wsadź sobie lód w majtki. Cymbałku.
sami sobie odpowiedzcie co się musiało stać że taki czerwony ELBLĄG jak to mówicie zamienił się na pisowski. Ja bez większego problemu sobie odpowiedziałem za dużo. .. .tego i tamtego więc elektorat wybrał. Teraz do kogo macie pretensje? bo chyba tylko do siebie za tyle kłamstw, głupoty i przekrętów za wiele przelanej krwi w tym mieście z powodu czerwonych więc czemu takie wielkie zdziwienie? każdy uciskany chce zrzucić jarzmo uciskanego po temacie
@MieszkaniecEl - Leki się skończyły?
@hgfd - Biedron akurat jest na tak.
Jak pisać to prawdę.
Może pora wykupić recepty?
@Siwy 1 - Zmniejsz dawkę. A przekop to gówno
Nie bądź śmieszny chłopie. Tego kanału do Elbląga nikt nigdy nie utrzyma. Nie stać Was na to
@lajman - Dawka jaką ja pobieram zabiła by Cię leszczu
Brawo Olsztyn j. .. .elblong PiS. Tylko PO
@Miś uszatek - Czerwona, ciemna holota to pisowcy