Wybrany wątek opinii

Enblong ma g. .. .. do gadania odnośnie przekopu! I co robi herb enblonga na filmiku z prac z przekopu??? Jesteście śmieszni z tym chwaleniem się czymś co do Was nie należy😂😂😂😂. Nic w tym rankingu już nie macie. Browar nie wiesz, zamach nie wasz, elektrociepłownia nie wasza, a Wy się przekonałem chwalicie A on jest na terenie gminy SZTUTOWO I będzie nich wlasnoscią😂😂😂🙂 A wy będziecie zawsze na usługach Olsztyna. TYLKO STOMIL🤪🤪🤪🤪
Siwy 1 (2020.06.26)
@Siwy 1 - Nie pij tyle to po pierwsze, a specustawa dotyczy budowy kanalu zaglugowego, w tym poglebienie rz. ELBLAG i jej umocnienie. A przekop to tylko cz. tego projektu.
(2020.06.26)
@Siwy 1 - Zmniejsz dawkę. A przekop to gówno
lajman (2020.06.26)
Nie bądź śmieszny chłopie. Tego kanału do Elbląga nikt nigdy nie utrzyma. Nie stać Was na to
(2020.06.26)
@lajman - Dawka jaką ja pobieram zabiła by Cię leszczu
(2020.06.26)
Powrót do komentarzy