91
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
UWAGA! Wszyscy, ktorzy podpisuja sie jako zwiazani z Elblagiem, a sa przeciwko przekopowi to sa ruskie trole. Uwazajcie.
Moderator. (2020.06.26)
@logic - Logic? Nie myslisz logicznie. Budowa przekopu przyjeta byla specustawa, za bylo 400poslow z 460,w tym gro z opozycji m. in. R. TRZASKOWSKI. Wiec w jakib posob chcesz te prawie 2mld oddac samorzadowi miejskiemu. Nie ma takiego prawa i pewnie zgody innych samorzadow, wiec to co piszesz to czysty populizm. Czy teraz zrozumiales? Czy prosciej tlumaczyc?
Prawdziwie logiczny. (2020.06.26)
Czytając komentarze, stwierdzam: czerwony dotąd elbląg stał sie ostoją pisu :)
xxl (2020.06.26)
"Kajaki"w przedwojennym porcie elbląskim (stocznia Schichaua).
zwolennik (2020.06.26)

info

15  
  1
@xxl - Chcesz zeby byl czerwony?
(2020.06.26)
Enblong ma g. .. .. do gadania odnośnie przekopu! I co robi herb enblonga na filmiku z prac z przekopu??? Jesteście śmieszni z tym chwaleniem się czymś co do Was nie należy😂😂😂😂. Nic w tym rankingu już nie macie. Browar nie wiesz, zamach nie wasz, elektrociepłownia nie wasza, a Wy się przekonałem chwalicie A on jest na terenie gminy SZTUTOWO I będzie nich wlasnoscią😂😂😂🙂 A wy będziecie zawsze na usługach Olsztyna. TYLKO STOMIL🤪🤪🤪🤪
Siwy 1 (2020.06.26)
Cieśnina Pilawska ile ma głębokości tez płycizna.
Mietek22 (2020.06.26)
@Siwy 1 - Nie pij tyle to po pierwsze, a specustawa dotyczy budowy kanalu zaglugowego, w tym poglebienie rz. ELBLAG i jej umocnienie. A przekop to tylko cz. tego projektu.
(2020.06.26)
@Mietek22 - 12.5m to w zasadzie caly kanal do Kaliningradu. P. S. Wszystko jest w google.
(2020.06.26)
Widać co ty sobą reprezentujesz brak kultury czyli totalne dno
Ppol (2020.06.26)