UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sami sobie odpowiedzcie co się musiało stać że taki czerwony ELBLĄG jak to mówicie zamienił się na pisowski. Ja bez większego problemu sobie odpowiedziałem za dużo. .. .tego i tamtego więc elektorat wybrał. Teraz do kogo macie pretensje? bo chyba tylko do siebie za tyle kłamstw, głupoty i przekrętów za wiele przelanej krwi w tym mieście z powodu czerwonych więc czemu takie wielkie zdziwienie? każdy uciskany chce zrzucić jarzmo uciskanego po temacie


Anuluj