UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Moderator. - 1.Jestem elblążaninem od urodzenia, jestem przeciwko przekopowi i nie jestem ruskim trolem - cymbałku! 2.Jak powiedział jeden z twojej piSSowskiej ferajny - wsadź sobie lód w majtki. Cymbałku.
kicha