Wybrany wątek opinii
Brawo PiS BRAWO przekop. Dobra robota, krok po kroku i finisz. SUPER
Do moderacji
Odpowiedz
72
34
Brawo Olsztyn j. .. .elblong PiS. Tylko PO
Do moderacji
Odpowiedz
0
12