Wybrany wątek opinii

Brawo PiS BRAWO przekop. Dobra robota, krok po kroku i finisz. SUPER
(2020.06.26)
Brawo Olsztyn j. .. .elblong PiS. Tylko PO
Siwy 1 (2020.06.26)
Powrót do komentarzy