UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Moderator. - 1.Jestem elblążaninem od urodzenia, jestem przeciwko przekopowi i nie jestem ruskim trolem - cymbałku! 2.Jak powiedział jeden z twojej piSSowskiej ferajny - wsadź sobie lód w majtki. Cymbałku.

kicha