Wybrany wątek opinii

Czytając komentarze, stwierdzam: czerwony dotąd elbląg stał sie ostoją pisu :)
xxl (2020.06.26)
@xxl - Chcesz zeby byl czerwony?
(2020.06.26)
Powrót do komentarzy