Wybrany wątek opinii
Czytając komentarze, stwierdzam: czerwony dotąd elbląg stał sie ostoją pisu :)
Do moderacji
Odpowiedz
13
6
@xxl - Chcesz zeby byl czerwony?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0