A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już wam Trzaskowski z ruskimi ten kanałek zasypie.
Brawo PiS BRAWO przekop. Dobra robota, krok po kroku i finisz. SUPER
No i fajnie. Brawo Adndrzej Duda Bravo PIS! Działają a nie tylko obiecują. Gelert z PO tylko pomnik sobie postawila
przeprawa kajakowa
@logic - Oczywiście że można. Można wydać je na cokolwiek. Ale słowo INWESTYCJA jest Ci chyba obce.
Nie znam się na budowlach hydrotechnicznych, ale nurtuje mię pytanie czy konieczna była śluza? Wejście na Zalew w okolicach Pilawy jej nie potrzebuje. Śluza uniemożliwia wpłynięcie śledzi na tarło na polską stronę Zalewu skutecznie blokowane przez sieci przyjaciół z obwodu.
@zwolennik - Zagrozenie powodziowe cofka jest wazniejsze od sledzi. I Nie szukaj logiki u ruskich, s przerwa w pilawie powztala ok. rokub1540 podczas sztormow.
Won ruska onuco!
Nie zwracaj uwagi to ruskie agenty sa.
@logic - Czy zdajesz sobiec sprawe czym jest inwestycja i ze to bedzie procentowac na lata, dla naszych dzieci, wnukow, prawnukow? Po co mi 10 basenow? Chce jeden normalny, ale te sprawe bede rozliczal bezposrednio z naszymm wlodarzem.