UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@logic - Logic? Nie myslisz logicznie. Budowa przekopu przyjeta byla specustawa, za bylo 400poslow z 460,w tym gro z opozycji m. in. R. TRZASKOWSKI. Wiec w jakib posob chcesz te prawie 2mld oddac samorzadowi miejskiemu. Nie ma takiego prawa i pewnie zgody innych samorzadow, wiec to co piszesz to czysty populizm. Czy teraz zrozumiales? Czy prosciej tlumaczyc?

Prawdziwie logiczny.

Anuluj