UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Enblong ma g. .. .. do gadania odnośnie przekopu! I co robi herb enblonga na filmiku z prac z przekopu??? Jesteście śmieszni z tym chwaleniem się czymś co do Was nie należy😂😂😂😂. Nic w tym rankingu już nie macie. Browar nie wiesz, zamach nie wasz, elektrociepłownia nie wasza, a Wy się przekonałem chwalicie A on jest na terenie gminy SZTUTOWO I będzie nich wlasnoscią😂😂😂🙂 A wy będziecie zawsze na usługach Olsztyna. TYLKO STOMIL🤪🤪🤪🤪

Siwy 1