UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Siwy 1 - Nie pij tyle to po pierwsze, a specustawa dotyczy budowy kanalu zaglugowego, w tym poglebienie rz. ELBLAG i jej umocnienie. A przekop to tylko cz. tego projektu.
@Siwy 1 - Nie pij tyle to po pierwsze, a specustawa dotyczy budowy kanalu zaglugowego, w tym poglebienie rz. ELBLAG i jej umocnienie. A przekop to tylko cz. tego projektu.