UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UWAGA! Wszyscy, ktorzy podpisuja sie jako zwiazani z Elblagiem, a sa przeciwko przekopowi to sa ruskie trole. Uwazajcie.

Moderator.

Anuluj