UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@logic - Logic? Nie myslisz logicznie. Budowa przekopu przyjeta byla specustawa, za bylo 400poslow z 460,w tym gro z opozycji m. in. R. TRZASKOWSKI. Wiec w jakib posob chcesz te prawie 2mld oddac samorzadowi miejskiemu. Nie ma takiego prawa i pewnie zgody innych samorzadow, wiec to co piszesz to czysty populizm. Czy teraz zrozumiales? Czy prosciej tlumaczyc?

Prawdziwie logiczny.