Wybrany wątek opinii

@MieszkaniecEl- czy zdajesz sobie sprawę ile za te pieniądze można by wybudować basenów takich jak przy Spacerowej, ile kilometrów ścieżek rowerowych, ile podziemnych przejść dla pieszych itp, itd. Ale w sumie lepiej wykopać ten rowek, niż utopić te pieniądze w szczujnię pisu. -, skoro opieka medyczna nie wymaga dofinansowania.
logic (2020.06.26)
@logic - Oczywiście że można. Można wydać je na cokolwiek. Ale słowo INWESTYCJA jest Ci chyba obce.
(2020.06.26)
@logic - Czy zdajesz sobiec sprawe czym jest inwestycja i ze to bedzie procentowac na lata, dla naszych dzieci, wnukow, prawnukow? Po co mi 10 basenow? Chce jeden normalny, ale te sprawe bede rozliczal bezposrednio z naszymm wlodarzem.
MieszkaniecEl (2020.06.26)
@logic - Logic? Nie myslisz logicznie. Budowa przekopu przyjeta byla specustawa, za bylo 400poslow z 460,w tym gro z opozycji m. in. R. TRZASKOWSKI. Wiec w jakib posob chcesz te prawie 2mld oddac samorzadowi miejskiemu. Nie ma takiego prawa i pewnie zgody innych samorzadow, wiec to co piszesz to czysty populizm. Czy teraz zrozumiales? Czy prosciej tlumaczyc?
Prawdziwie logiczny. (2020.06.26)
@logic - Żadnego, bo zabraknie środków. Ale ile kolacyjek z ośmiorniczki będzie!!!!
Pytam (2020.06.26)
Powrót do komentarzy